فیزیوتراپی

بخش فیزیوتراپی بیمارستان سلامت فردا با تیمی مجرب و تجهیزات روز دنیا آماده خدمت رسانی به مراجعین عزیز در حیطه­ های درمانی ذیل می­ باشد :

  1. بیماری­ های ارتوپدی از قبیل کمردرد، گردن درد، آرتروزها، مشکلات عضلانی اسکلتی و مفاصل مختلف بدن، فیزیوتراپی پس از جراحی ها و تعویض مفاصل و ...
  2. بیماری­ های مغز و اعصاب از قبیل ام اس، آسیب نخاعی، سکته مغزی، پارکینسون، گیلن باره و التهابات مغز و نخاع و ...
  3. فیزیوتراپی در زنان
  4. فیزیوتراپی کف لگن
  5. فیزیوتراپی در دیگر زمینه­ ها از قبیل سالمندان، کودکان، سرطان و ...

فیزیوتراپی رشته­ های از زیر شاخه­ های پزشکی می­ باشد که با استفاده از روش­ های غیرجراحی و غیرتهاجمی فیزیکی از قبیل دستگاه­ های تحریک الکتریکی و الکتروتراپی و روش ­های تمرین درمانی و تکنیک­ های دستی و کششی به درمان بیماری­ های بیشتر اسکلتی عضلانی و مفصلی و مغز واعصاب و ... می­ پردازد. در این رشته درمان­گر با دستور پزشک بیمار و مشاوره با او و دیگر پزشکان او و بررسی دیگر نتایج تصویربرداری و MRI و آزمایشگاهی بیمار بهترین روش­های درمانی را جهت برطرف نمودن و درمان فرد به کار می­ گیرد.

بخش فیزیوتراپی مجهز به شاک ویو، لیزر پرتوان و کم توان، مگنت تراپی، CPM، بیوفیدبک سیستم کشش کمر و گردن و دیگر تجهیزات متداول فیزیوتراپی و روز دنیا می­ باشد. فیزیوتراپی بستری و سرپایی با استفاده از بروزترین روش­های علمی جهان با همکاری دیگر گروه ­های درمانی بیمارستان سلامت فردا بهترین خدمات درمانی را ارائه می­ دهند و همه روزه ۸ صبح الی ۸ شب پذیرای مراجعین عزیز خواهیم بود. در مورد بیمارانی که به دلایل مختلف قادر به حضور در بخش فیزیوتراپی بیمارستان سلامت فردا نمی­ باشند خدمات فیزیوتراپی در منزل ارائه می­ گردد. شما می­توانید جهت هماهنگی و تعیین وقت خدمات فیزیوتراپی در بیمارستان یا در منزل با شماره تلفن ۰۲۱۴۹۲۲۹۰۰۰ داخلی ۱۵۵ در ارتباط باشید.

امکانات :

خدمات :