ساعات ملاقات

میهمان محترم

با عرض  خیر مقدم  و تشکر از مراجعه به این مرکز  نظر شما را به نکات ذیل جلب می نماییم :

1581160106

 1. مهماندار بیمارستان جنابعالی را پس از پذیرش جهت راهنمایی وانتقال به بخش مربوطه همراهی می نماید. (معرفی پرستار مربوطه و ....)
 2. ضروری است مچ بند  شناسایی را که در بدو ورود از پذیرش دریافت نموده اید تا آخرین لحظه حضور در بیمارستان بر روی دست خود حفظ  نمایید.(لطفاً موقع ترخیص به ایستگاه پرستاری تحویل داده شود.)
 3. جهت رعایت موارد بهداشتی از ورود اطفال کمتر از 12 سال ممانعت بعمل خواهد آمد.
 4. در صورت نیاز  فقط یک نفر به عنوان همراه می تواند در کنار شما حضور داشته باشد.جهت دریافت کارت همراه پس از هماهنگی مسئول بخش مربوطه به پذیرش و اطلاعات بیمارستان مراجعه فرمایید. ضمناً در صورت انصراف از داشتن همراه قبل از ظهر به پذیرش مراجعه فرمائید.
 5. لطفاً از کشیدن سیگار در  محوطه بیمارستان خودداری نمائید.
 6. لطفاً از نگهداری اشیاء قیمتی شخصی و وجوه نقدی  خودداری نمائید. در صورت همراه داشتن موارد فوق مسئولیت به عهده بیمار/ همراه می باشد.
 7. ساعات صرف غذا در بیمارستان :صبحانه ساعت 6:15 صبح ، ناهار ساعت 12 ظهر و شام ساعت 18 می باشد .
 8. کافی شاپ بیمارستان تا ساعت 20 آماده سرویس دهی به شما عزیزان  میباشد. در صورت نیاز می توانید با شماره 385 تماس حاصل فرمائید.
 9. در صورت نیاز شما به مدارک پزشکی پس از ارائه درخواست به مسئول بخش/واحد و هماهنگی با پزشک معالج نسبت به ارائه کپی موارد درخواستی اقدام می گردد.
 10. بدیهی است تمامی کارکنان دارای کارت شناسایی می باشند که بر روی آن نام و سمت هر یک قید گردیده است.
 11. در صورت ترخیص توسط پزشک معالج، لطفاً حداکثر تا ساعت 14 نسبت به انجام امور ترخیص و ترک بخش مربوطه اقدام فرمایید زیرا در غیر این صورت متأسفانه هزینه روز کامل محاسبه می گردد.